O nas

Jesteśmy pośrednikiem finansowym, który działa na rynku od wielu lat. Doświadczenie w branży zdobywaliśmy 20 lat.  Mamy duże doświadczenie w finansowaniu inwestycji, co pozwoliło wypracować skuteczne i szybkie metody działania. Najlepszym świadectwem skuteczności jest zaufanie wielu klientów, a naszą jakość potwierdzają otrzymane certyfikaty.

Współpracujemy  z instytucjami sektora bankowego oraz pozabankowego, specjalizując się w dystrybucji kredytów zarówno hipotecznych, firmowych, gotówkowych, samochodowych jak i leasingów.

Naszym głównym celem jest pomoc w wyborze najkorzystniejszego finansowania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb, możliwości  i predyspozycji naszego klienta. Oferujemy spotkanie z doradcą, bezpłatną analizę profilu bankowego oraz gospodarczego, opartą o raport BIK i INFOMONITOR.

Współpracując z naszą firmą masz możliwość porównania propozycji wielu banków, dzięki czemu z pewnością znajdziesz ofertę na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy opiekę doradcy w całym okresie kredytowym.